© AUREX LPG                                        Strona główna :: Prywatność ::  O firmie :: Aktualności :: Do pobrania :: Kontakt

Home Home ru Home

Zawory denne

ZASTOSOWANIE

Zawory denne do LPG wykonane są w wersjach gwintowanych lub kołnierzowych. Stosuje się je mocujac bezposrednio do odpowiedniych krócców wykonanych w płaszczach zbiorników transportowych oraz stacjonarnych.

Zawory denne mogą być sterowane ręcznie, za pomocą siłownika pneumatycznego, hydraulicznego lub sterowanego elektrycznie.

Oferujemy następujące typy zaworów dennych:

* Zawory denne kołnierzowe

* Zawory denne gwintowane

Zawory serii C 404 sa szeroko stosowane w zbiornikach transportowych, w instalacjach przepływowych oraz w dużych zbiornikach magazynowych. Model ten jest kompaktowy I niezawodny. Podczas awarii zawór pozostaje zamkniety a kluczowe elementy pozostają nieuszkodzone. Zawory tego typu są dostepnę w rozmiarach 3” i 4”. Seria C404-32 z 4” kołnierzem sa wykonywane ze stali nierdzewnej, aby maksymalnie przedłużyć jego żywotność ochraniając przed korozją I zanieczyszczeniami.

Zawory denne 4” kołnierzowe są podstawowym wyposarzeniem zbiorników transportowych i standardowo współpracują zpompami Corken Z4200.

Karta katalogowa - Zawory denne kołnierzowe

Zawór denny kołnierzowy PL.pdf Zawór denne gwintowane PL.pdf

Karta katalogowa - Zawory denne gwintowane

Zawory te mają wbudowany zawór nadmiernego wypływu, który posiada określony znamionowy przepływ zamykający (patrz: karta katalogowa). Zawory nadmiernego wypływu zamykają się w przypadkach awaryjnych np. przy uszkodzeniu instalacji.

Dodatkowym atutem bezpieczeństwa jest specjalna konstrukcja gwarantująca zamknięcie się zaworu w czasie wypadku. Siła zewnętrzna działająca na elementy instalacji i zawór zawsze spowoduje zerwanie się korpusu w miejscu dokładnie do tego zaprojektowanym.

Zawory denne posiadają konstrukcję umożliwiającą montaą na

zbiornikach transportowych i spełniają wymagania umowy międzynarodowej

ADR dotyczącej przewozów towarów niebezpiecznych. Zawory denne,

które są wprowadzane na rynek Unii Europejskiej przez firmę AUREX LPG

posiadają oznakowanie : CE. Zostały poddane procedurze oceny zgodności

zgodnie z dyrektywami unijnymi PED(97/23/EC) oraz TPED(99/36/EC).