© AUREX LPG                                        Strona główna :: Prywatność ::  O firmie :: Aktualności :: Do pobrania :: Kontakt

Home Home ru Home

Kompresory przeznaczone do przetłaczania cieczy i odzyskiwania fazy gazowej. Zazwyczaj sprężarki stosowane są na terminalach przeładunkowych do rozładunku cystern kolejowych.

W naszej ofercie są także kompresory poziome które są zazwyczaj stosowane na morskich terminalach przeładunkowych do ładowania statków I barek.


* Zestawy kompresorowe pionowe (8-170 m³/h)

* Zestawy kompresorowe poziome (200-470 m³/h)

Karta katalogowa

ZASTOSOWANIE

Sprężarki do gazu płynnego firmy Corken są przeznaczone do przetłaczania ciekłych gazów jak propan-butan(LPG) i bezwonny amoniak(NH3), pomiędzy zbiornikami. Sprężarki Corken posiadają oprócz przetłaczania także funkcję odzysku par gazu płynnego. Sprężarki są jednostopniowe tłokowe o układzie pionowym. W sprężarkach media przetłaczane pozostają wewnątrz komory sprężania i bez kontaktu ze skrzynią korbową ani z atmosferą dlatego są idealne do wyżej wymienionych celów.

ZASTOSOWANIE

Poziome sprężarki jednostopniowe firmy Corken stosowane są do przeładunku dużych objętości LPG na wielostanowiskowych terminalach kolejowych oraz terminalach morskich.

Tłoki sprężarek poziomych poruszają się w systemie przeciwbieżnym, co zapewnia cichą i bezwibracyjną pracę. Urządzenia te cechuje bardzo wysoka trwałosc - mogą być one wykorzystywane do pracy ciągłej pod dużymi obciążeniami. Sprężarki oferowane są z różnymi średnicami cylindrów, które można konfigurować w różnych układach.

Karta katalogowa

Zestawy kompresorowe poziome 200 - 470 m³/h

Kompresor poziomy Corken Aurex PL.pdf

Zestawy kompresorowe pionowe 8-170 m³/h

Kompresor pionowy AUREX PL.pdf